INGINER SISTEME DE SECURITATE

Angajari INGINER SISTEME DE SECURITATE
  • Departament: Tehnic
  • Locație: București

RESPONSABILITĂȚI

  • Verifică și gestionează proiectul din punct de vedere tehnic;
  • Realizează documentații tehnice;
  • Efectuează punerea țn funcțiune a sistemelor electronice de securitate;
  • Instruește beneficiarul asupra utilizării şi intretinerii sistemului de securitate;
  • Asigură suport tehnic departamentului de Vanzari;
  • Urmareste si verifica periodic lucrarea astfel incât aceasta sa se realizeze in paramtetrii tehnici corecti (cablare, conexiuni, instalare/montare echipmente);
  • Efectuează operațiuni tehnice de extindere a sistemelor de securitate existente la beneficiari (cablare, conectare etc);
  • Efectuează service-ul și mentenanța sistemelor de securitate;
  • Testeaza și pregătește echipamente de service;
  • Asigură transferul complet al lucrărilor de la departamentul Tehnic către departamentul Service & Mentenanță.

CERINȚE

  • Absolvent studii superioare in domeniul tehnic (automatizări, electronică, comunicații etc.);
  • Minim 1 an experiență în domeniul sistemelor electronice de securitate;
  • Bune cunostințe IT (networking, OS, Db);
  • Capacitate de organizare, evaluare și prioritizare a task-urilor/cererilor simultane;
  • Dinamism, seriozitate, dorința și capacitate de a invața lucruri noi;
  • Capacitate de lucru atât individual, cât și în echipa;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Limba engleză – nivel mediu (scris și vorbit);
  • Constituie un avantaj certificările obținute în domeniu.

OFERTĂ (bonusuri, beneficii):

  • Salariu corelat cu nivelul pieței;
  • Oportunități de dezvoltare a carierei într-un mediu profesional;
  • Asigurarea cursurilor de specialiate în țară și străinătate;
  • Tichete de masă, laptop, telefon mobil, autoturism de serviciu;
  • Bonusuri pe proiect in functie de performanțe;
Aplica la aceasta pozitie
Nu ai nevoie de noi? Alege VP SISTEM!
PROMO

Accept